NASI KLIENCI ZAOSZCZĘDZILI JUŻ
00028962 Polskich złotych Więcej informacji
Kwota wyliczana w oparciu o przyjęte dane:
8 godzin użytkowania na dobę oraz 0,6 zł/kWh.
0
0 PLN
INFOLINIA CZYNNA OD 8 DO 22
17 789 18 04

Lampy i kinkiety LED nad lustro

GWINT
MOC
SORTOWANIE
W ofercie odnajdą Państwo artykuły oświetleniowe, które z pewnością w kluczowy sposób wpłyną na wystrój wnętrz. W szczególny sposób zachęcamy, aby zwrócić uwagę na kinkiet do łazienki – kinkiet nad lustro lub obraz, który dzięki charakterystycznej konstrukcji w niezwykle atrakcyjny i funkcjonalny zarazem sposób emituje światło. Oświetlenie ledowe doskonale sprawdzają się jako zamiennik tradycyjnego oświetlenia. Zarówno lampa nad obraz, jak i nad lustro, jest artykułem o wyjątkowym wzornictwie. W charakterze głównego źródła światła w pomieszczeniu okaże się więc również bardzo wyrazistym akcentem dekoracyjnym. Pragniemy też zaznaczyć, że nasze artykuły wspaniale pasują do nowoczesnych wnętrz, a dzięki oszczędności zużywanej energii zyskują coraz bardziej na popularności. Urządzenia można stosować wyłącznie wewnątrz budynków.
 

 

Jeśli zapomniałeś hasła, podaj swój login lub adres e-mail, który podałeś przy rejestracji, a my wyślemy Ci maila z danymi niezbędnymi do zalogowania.
 
E-mail:
Jeśli zapomniałeś hasła, podaj swój adres e-mail, który podałeś przy rejestracji, a my wyślemy Ci maila z danymi niezbędnymi do zalogowania.
 
E-mail:

Zostało wygenerowane nowe hasło dla Twojego konta,
sprawdź skrzynkę e-mail.
 
Wpisz na dole nowe hasło które będzie niezbędne do zalogowania następnym razem.
 
Hasło:
Wpisz na dole nowe hasło które będzie niezbędne do zalogowania następnym razem.
 
Hasło:

Twoja hasło zostało zmienione.