NASI KLIENCI ZAOSZCZĘDZILI JUŻ
00065792 Polskich złotych Więcej informacji
Kwota wyliczana w oparciu o przyjęte dane:
8 godzin użytkowania na dobę oraz 0,6 zł/kWh.
0
0 PLN
INFOLINIA CZYNNA OD 8 DO 16
17 785 02 75

Świetlówki LED

GWINT
MOC
SORTOWANIE

Oferujemy świetlówki LED o zróżnicowanym wymiarze, mocy i barwie światła, które są doskonałym zamiennikiem świetlówek tradycyjnych. Świetlówki ledowe Ledsolution idealnie nadają się do oświetlenia biura, korytarza, hali produkcyjnej czy sali konferencyjnej. Dzięki temu, że świetlówki pasują do tradycyjnych gniazd mamy możliwość zdecydowanie obniżyć koszty wymiany oświetlenia.

Świetlówki LED są nieszkodliwe dla środowiska i potrzebują o ponad połowę mniej energii do wytworzenia światła o pożądanej mocy. Świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od temperatury. W przypadku niskiej temperatury świetlówki nie tracą strumienia świetlnego, dzięki czemu idealnie oświetlą miejsca takie jak chłodnia czy otwarty magazyn.

 
Jeśli zapomniałeś hasła, podaj swój login lub adres e-mail, który podałeś przy rejestracji, a my wyślemy Ci maila z danymi niezbędnymi do zalogowania.
 
E-mail:
Jeśli zapomniałeś hasła, podaj swój adres e-mail, który podałeś przy rejestracji, a my wyślemy Ci maila z danymi niezbędnymi do zalogowania.
 
E-mail:

Zostało wygenerowane nowe hasło dla Twojego konta,
sprawdź skrzynkę e-mail.
 
Wpisz na dole nowe hasło które będzie niezbędne do zalogowania następnym razem.
 
Hasło:
Wpisz na dole nowe hasło które będzie niezbędne do zalogowania następnym razem.
 
Hasło:

Twoja hasło zostało zmienione.